دیدار ریاست و قائم مقام محترم موسسه ادیب مازندران با آقای دکتر نوذری ریاست محترم دانشگاه مازندران

شنبه - ۱۷ / آبان / ۱۳۹۹شناسهٔ خبر: Mjkw
در روز یکشنبه مورخ 11/8/99 ریاست موسسه آموزش عالی ادیب مازندران جناب آقای دکتر بهاری اردشیری به اتفاق حاج اقا روزبهی قائم مقام محترم موسسه ملاقاتی با آقای دکتر نوذری ریاست محترم دانشگاه مازندران داشتند.

در این دیدار ابتدا آقای دکتر بهاری گزارش مفصلی از امور آموزشی و دانشجویی و جلسات هیئت موسس و هیئت امنا ارائه دادند و اعلام داشتند که تاکنون بیش از ۲۱۲ جلسه هیئت موسس و ۲۴ جلسه هیات امنا برگزار شد، که مصوبات هیات امنا به وزارت علوم منعکس گردید.

در خصوص موقعیت مکانی که موسسه ادیب مازندران با بیش از ۷ هزار متر مربع زیربنا در بهترین نقطه شهر واقع شده و کلاس‌های آموزشی مجهز به ویدئو پروژکتور و.. گزارشی را ارائه نمودند . ایشان درخواست کردند که بازدید از محل موسسه آموزش عالی داشته باشد که مورد قبول و استقبال ایشان واقع شد.

و در پایان گزارش آقای دکتر بهاری آقای دکتر نوذری فرمودند این جانب از طریق گزارشات کاملا در جریان موفقیت های موسسه آموزش عالی ادیب قرار گرفتم. به خصوص با دارا بودن استادان بزرگواری که به عنوان اعضای هیئت موسس و هیت امنا هستند، که تماماً سابقه طولانی و موفق در امور دانشگاهی دارند، این بهترین دلیل بر موفقیت موسسه میباشد. در نهایت ایشان رضایت کامل خود را از روند امور آموزشی موسسه اعلام نمودند.

    نظرات